Program do mailingu FreshMail

Priorytety, czyli czemu zawieszam prowadzenie bloga

Lista zadań na kartce

Jeden z kolejnych tekstów miał być o tym, jak wybierać co w życiu i codziennych zadań jest mniej, a co bardziej ważne i jak decydować czemu poświęcać czas. Jednakże, w związku z problemami ze znalezieniem czasu na wszystkie aktywności, musiałem kolejny raz przeprowadzić takie ćwiczenie dla mojego życia, w wyniku którego zdecydowałem się tymczasowo zawiesić dalsze pisanie ogarnijsie.

Każdy z nas powinien mieć jasno ustalone cele i tak priorytetyzować poszczególne obszary życia, żeby niezmiennie dążyć do tych celów. Ja mam takie cele i zaangażowałem się w kilka różnych projektów mających mnie do nich doprowadzić i, niestety, zajmują mi tak dużo czasu, ze brakuje go na aktywne prowadzenie bloga. W związku z tym, na razie mówię „do usłyszenia niebawem”, ponieważ moje cele nie mają wieloletnich horyzontów i powrót do dalszego pisania ogarnijsie jest czymś, czego nie mogę się doczekać :)

Dziękuję Wam za to, że czytaliście moje teksty do tej pory i zapraszam ponownie niebawem, jak tylko ogarnę kilka dużych i czasochłonnych kwestii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

POBIERZE BEZPŁATNE TABELKI

Zapisz się na mój newsletter i dowiaduj się najszybciej o nowych wpisach i sposobach na organizowanie życia - żadnych reklam! Dodatkowo otrzymasz dostęp do bezpłatnych tabelek do organizacji różnych obszarów życia, całkowicie za darmo.

Program do mailingu FreshMail